En iyi ve en kaliteli likit nedir? Nasıl yapılır?


En iyi ve en kaliteli likit nedir? Kaliteli likit nasıl yapılır? Evyap likit sağlıklı mıdır? gibi bir çok sorunuza bu yazımızda cevap bulabilirsiniz.

Likitler temel olarak VG, PG, Sertlik ve Aroma olmak üzere dört bileşenden oluşurlar. İyi ve kaliteli bir likit üretebilmek için öncelikle içeriğinde kullanılan tüm ürünlerin en iyi ve en kaliteli bileşenlerden oluşması gerekmektedir. Burada ilk sorumuz ortaya çıkıyor. Her şeyin iyisine sahipseniz, yaptığınız likit kaliteli midir? Daha açıklayıcı olalım örneğin; en iyi kesme tahtası, en iyi bıçak, en taze sebzeler ve en iyi bifteğe sahip bir aşçı en iyi yemeği yapar diyebilir miyiz? Eğer gerekli yetkinliğe ve tecrübeye sahip değilse yapacağı yemek sizce lezzetli olabilir mi? Her şey en kaliteli malzemeleri kullanmak ile başlar ancak asla ortaya çıkan ürünün kaliteli olduğunu söyleyemezsiniz. Sadece kullanılan bileşenler kalitelidir ancak ortaya çıkan ürün tamamen yetkinlik ve tecrübeye kalmıştır. Ustalık bir anda ortaya çıkmaz. Temel bilgi ve becerilerden sonra gerekli ve yeterli tecrübeyle harmanlanır ve tüm bu bilgiler sizi iyi bir aşçı yapar.

"En usta kimse, bir zamanlar en çok yanlışı yapan kimsedir."

Evyap likit sağlıklı mıdır? Bazı kullanıcılar evyap likitin daha sağlıklı olduğunu söylemektedir. Bu bilgiyi ele alalım. Sonuçta her şey sizin elinizden çıkacak. Hem güvenilir hem de sağlıklı olacağını düşünürsünüz. Bu fikre ilk başta katılmamak elde değildir ancak tüm yukarıdaki saydığımız şartların sağlanıp sağlanmadığına kısaca bir göz atalım. Örneğin; normal bir kullanıcı kendi nbase'ini yapabilir mi? Hem yüksek maliyetinden hem de yüksek riskinden dolayı bu pek mümkün değildir. (*Nbase üretmek yüksek derecede öldürücü ve tehlikelidir. Kesinlikle konuya hakim uzmanların, tam koruyucu giysilerle, tam donanımlı bir laboratuvarda hazırlaması gerekmektedir) Nbase üretmek likit için en önemli unsurlardan biridir. Çünkü tüm likitin içeriğine ancak siz hakimseniz kaliteden söz edebilirsiniz. Dışarıdan alınan bir Nbase'in tam olarak size belirttiği sertlikte ve bileşenlerden oluştuğuna emin olamazsınız. Bu aldığınız ürünler içinde geçerlidir. Yani kendi hazırlamadığınız tüm ürünlerde hata, yanlış ve eksik olabileceğini baştan kabul etmeniz gerekecek. Evyap likitler; kendi elinizden çıktığı düşüncesi ile tadı iyi de olsa kötü de olsa sizin için belki içilebilir bir likit olacaktır ancak asla kaliteli bir üründen söz edilemez. Aynı zamanda sağlıklı bir likit içtiğinizden de emin olamazsınız. Peki kaliteli bir likit nedir? Nasıl yapılır? Manhattan Likit kalitesini nereden almaktadır?


Kaliteli bir likit için öncelikle tüm bileşenlerin kapalı olarak orijinal ambalajlarında üreticisinden ya da tedarikçisinden alınmalıdır. Nbase'i kesinlikle kendiniz üretiyor olmanız gerekmektedir. Nbase üretmek; bir arabanın motorunu üretmek gibidir. Hazırlayacağınız ürünü artık nokta atışı diye tabir edebileceğimiz oranda hazırlayabileceğiniz gibi artık tüm yetki ve ustalıkta sizin elinizdedir. Artık sıra ürüne istenilen lezzeti vermeye gelir.

Tüm bu hazırlama süreci ticari sırlarla dolu bir dünyadır. Eğer üst düzey bir tat elde etmek istiyorsanız her aromanın tadını ve kokusunu bilmeniz yetmeyecektir. Hangi aromaların, hangi sürelerde bir araya gelince hangi bağları kuracağı ve bu bağların hangi tatlara dönüşeceğini bilmekte gerekir. Nbase'in kaç mg olarak hazırlamak gerekir? Tüm likit Nbase mi ihtiva etmeli yoksa yüksek oranda hazırlanan bir Nbase ile küçük miktarda mı kullanılmalıdır? Aromaların hepsi aynı anda mı karıştırılmalıdır? Yoksa ayrı ayrı mı hazırlanmalıdır? Peki likitin PH değeri ne olmalıdır? Asidik mi Bazik mi? Ne kadar süre beklemelidir? Havalandırma yapılmalı mıdır? Yoksa havalandırma sadece aromayı üründen kaçırmaya ve ürününüzü oksitlendirmeye yol açan yanlış bilgi yığınlarından biri midir? Bunun gibi yüzlerce soru sorulabilir. Buradaki soruları iki şekilde sorarak aslında cevaplarını da vermiş olduk.

Kalite asla tesadüf değildir. Kaliteli bir ürün asla tesadüfen ortaya çıkmaz. Manhattan lezzetlerini hazırlarken sadece en iyi ve kaliteli ürünleri kullanmakla kalmıyor, tecrübemiz ve yetkinliğimiz ile en doğru yöntemleri kullanarak en lezzetli likiti ortaya çıkartıyoruz. Temel amacımız herkesin güvenle tüketebileceği yüksek kaliteli ve lezzetli bir likit üretmektedir. Sorumluluğumuzun bilincinde olarak kendimizi geliştirmeye ve en kaliteli ürünleri üretmeye devam ediyoruz. Ve tüm bunları yaparken herhangi bir platformda reklam yayınlamadık. Manhattan likitlerini kullanan değerli müşterilerimizin tavsiyeleri ile başardık. Biliyoruz ki; en iyi reklam memnun ayrılan müşteridir. Manhattan likit'i ilk kez üretmeye başladığımızdan bu yana tüm bu felsefemiz hiç değişmedi. Bu nedenle her şişede aynı lezzeti ve aynı yüksek kaliteyi satın alırsınız.

#eniyilikit #eniyilikitler #eniyilikitmarkaları #esigaraiçinlikittavsiyeleri #eniyilikitaroması #ençoksatanlikitler #EniyiLikitMarkalarıveÇeşitleri #likittavsiyeleri #EnİyiELikit2018

SOSYAL MEDYA
HESAPLARIMIZ

Önemli haberlerden ve özel tekliflerden anında haberdar olun. Bizi takip edin :)

  • Instagram Sosyal Simge
  • Facebook Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Manhattan Likit Youtube

İADE POLİTİKASI

Genişletilmiş iade şartlarımıza bu sayfadan bakabilirsiniz.

Şartlar & Koşullar için tıklayınız.

 

Gizlilik ve Güvenlik Politikamız için tıklayınız.

ÇALIŞMA SAATLERİ

     Hafta içi: 10:00-19:00
  Cumartesi: 10:00-15:00
Pazar: Kapalı

Telegram ve WhatsApp
Destek Saatleri
Hafta içi: 10:00-17:00

©manhattanlikit.com
info@manhattanlikit.com
İstanbul, Türkiye

Telegram & Whatsapp

0544 579 7500

Sadece Telegram ve WhatsApp üzerinden mesaj yazarak konuşma başlatabilirsiniz. 

Destek saatleri:
Hafta içi: 10:00-17:00 arasındadır. 


Telegram Tıkla Yaz

WhatsApp Tıkla Yaz

SIKÇA SORULAN SORULAR