Neden Manhattan Likit ?

Sosyal medyanın en sevilen likit markası; Manhattan Likit!

manhattan likit facebook değerlendirme reviews

Manhattan likitleri uzun zamandır kullanıcıları tarafından büyük bir memnuniyetle kullanılmakta ve sosyal platformlar üzerinde de en beğenilen likit olmaktadır.

Manhattan likitleri yüksek kalitesi, saflığı ve ayarlanmış PH değerleriyle, boğazda yanma, yakma yapmadan oldukça zarif bir içim sunar. Diasetil, aseton ve ağır metal içeren içeren aroma ve içerikler kullanılmaz. Bu nedenle aroma yoğun likitler üretiriz ve zamanla oluşacak "buharcı dili" sorununun da önüne geçeriz.


"Manhattan lezzetleri özel bir harmanlanma sürecinden geçerler. Her aromanın eşsiz tadını alabilmeniz için, bazı aromalar kendi arasında harmanlanır. Bu sayede her aromanın tadına varabilmeniz sağlanır. Sadece en kaliteli malzemelerin kullanıldığı Manhattan lezzetleri, yüksek kalitesi sayesinde doyurucu, tok ve ipeksi bir buhar üretir. Aynı zamanda yüksek saflığından gelen pürüzsüz ve berrak bir görünüme sahiptir. "

En yüksek kalite ve saflıktaki ürünleri kullanıyoruz.

Sadece en iyi ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Teknik Özellikleri Aroma: The Flavor Apprentice (TFA/TPA), Capella (CAP) ve Flavour Art (FA) (Diacetly ve acetoin içermeyen aromaların kullanımına özen ve dikkat gösteriyoruz) Sertlik: Merck Assay : ≥ 99.9 % PG: En yüksek kalite ve saflığa sahip Propilen Glikol CAS No: [ 57-55-6] | EC No: [ 200-338-0] Assay: ≥ 99.9 % VG: En yüksek kalite ve saflığa sahip Bitkisel Gliserin CAS No: [ 56-81-5] | EC No: [ 200-289-5] Assay : ≥ 99.9 %

Tüm Şişelerimiz Şişecam Logolu, hijyenik ve elmas parlaklığındadır.

Tüm şişelerimiz Şişecam logolu, hijyenik ve elmas parlaklığındandır.

Kapaklarımız; çocuk korumalı kapak; damlalıklarımız; her atomizere uygun olan ultra ince el işçiliğinde cam damlalıktır. Tüm ürünlerimizde sadece en yüksek kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Tüm ürünlerimiz ambalajlı olup ilk açan sadece siz olursunuz.

Az sayıda ve uzmanı olduğumuz lezzetleri sunarız.

Yeni bir ürün ortaya çıkarmadan önce uzun süren Ar-ge çalışmaları yaparız. Kullanmadığımız hiçbir ürünü satışa eklemeyiz. Bu yüzden sınırlı sayıda lezzet üretiriz.

Çok satmak değil kaliteli ve güvenilir üretmek temel amacımız.

Çok ürün satmak gibi amaç ve kaygılarımız hiç olmadı. Bizim tek amacımız kaliteli ve güvenilir ürünler üretmek. Bu nedenle kendi sosyal hesaplarımız dışında paylaşımda bulunmuyor ve reklam vermiyoruz. En iyi reklamın memnun ayrılan müşteriler olduğunu biliyoruz. Bu yüzden kullanıcılarımızın tavsiyeleriyle satış yapmaktan büyük keyif alıyoruz.

Müşteri memnuniyetine ve geri dönüşlere büyük önem veriyoruz.

Manhattan Likit Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetlerimiz her zaman size yardımcı olmaya hazırdır. Her zaman bize ulaşabilirsiniz. Memnuniyetinize ve geri dönüşlere büyük önem veriyoruz. Daha iyisini yapmak için sizi dinliyoruz.

Lezzetlerimizi deneyimleyen kullanıcılar tekrar bizi tercih ediyor.

Neden Manhattan Likit

Az sayıdaki lezzetlerimizden bir çoğunu beğeneceğinizden emin olabilirsiniz.

Bu nedenle lezzetlerimizi deneyimleyen kullanıcılarımız, bizden tekrar sipariş vermektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Manhattan Ekibi#kalitelilikit #manhattanlikit #likittavsiyeleri #EniyiLikitMarkalarıveÇeşitleri #esigaraiçinlikittavsiyeleri #manhattanlikittavsiye #ensevilenlikit #ençoksatanlikit #manhattanlikitkalite #yumuşakiçimlilikit #enkalitelilikit #enkalitelilikitler

SOSYAL MEDYA
HESAPLARIMIZ

Önemli haberlerden ve özel tekliflerden anında haberdar olun. Bizi takip edin :)

  • Instagram Sosyal Simge
  • Facebook Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Manhattan Likit Youtube

İADE POLİTİKASI

Genişletilmiş iade şartlarımıza bu sayfadan bakabilirsiniz.

Şartlar & Koşullar için tıklayınız.

 

Gizlilik ve Güvenlik Politikamız için tıklayınız.

ÇALIŞMA SAATLERİ

     Hafta içi: 10:00-19:00
  Cumartesi: 10:00-15:00
Pazar: Kapalı

Telegram ve WhatsApp
Destek Saatleri
Hafta içi: 10:00-17:00

©manhattanlikit.com
info@manhattanlikit.com
İstanbul, Türkiye

Telegram & Whatsapp

0544 579 7500

Sadece Telegram ve WhatsApp üzerinden mesaj yazarak konuşma başlatabilirsiniz. 

Destek saatleri:
Hafta içi: 10:00-17:00 arasındadır. 


Telegram Tıkla Yaz

WhatsApp Tıkla Yaz

SIKÇA SORULAN SORULAR